پروژه ها فناوری اطلاعات

اینفوگرافیک فارسی سرعت و قیمت اینترنت|طراحی شده برای روزنامه فناوران

این اینفوگرافیک فارسی با عنوان “اینترنت ارزانم آرزوست. . .” به سفارش روزنامه فناوران(نخستین روزنامه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران) ، توسط تیم اینفوگرافیک طراحی شده و در تاریخ ۱ مردادماه ۱۳۹۰ به چاپ رسیده است .
این اینفوگرافیک به مقایسه سرعت و قیمت اینترنت ایران با سایر کشور ها و جایگاه سرعت ایران را در جدیدترین آمار سایت نت ایندکس و اسپید تست نشان می دهد.
اینفوگرافیک فارسی سرعت و قیمت اینترنت|طراحی شده برای روزنامه فناوران

 

 

سفارش طراحی اینفوگرافیک

۶ دیدگاه

 • سلام ،انصافا انتخاب تیتر اینترنت ارزانم آرزوست برای چنین آمار وحشتناک ِ دردناکی محافظه کاری مذمومی است!تولید ،توزیع و مصرف چنین کالا یی با این کیفیت پائین و قیمت بالا باید به عنوان شاهکار غیرت و انصاف یک ملت در قرن بیست یکم با عنوان مناسبتری اطلاع رسانی شود!

 • سلام در درجه اول خسته نباشید و دستمریزاد. علارغم زحمت زیاد متاسفانه امار ارائه شده صحیح نیست. الان بسیاری از شرکتهای ایرانی اینترنت با سرعت ۱ مگابیت را با قیمتی حدود ۳۰ تا ۴۰ دلار در ماه ارائه می کنند (البته اگر منظور شما همین سرویس متداول اشتراکی است). پس چرا قیمت بالای دویست دلار برای ایران درج شده؟ اگر منظور سرویس اختصاصی است که هیچ یک از کشورهای دیگر با قیمت ۱ تا ۶ دلار در ماه اینترنت ۱ مگابیت ارائه نمیکنند. بسیار سپاسگزار خواهم شد اگر منبع و مستندات آمار ارائه شده (به ویژه ایران) را ارائه فرمایید. موفق و سربلند باشید.

 • سلام تشکر از اطلاع رسانی خوب در مورد سرعت اینترنت
  شما که زحمت کشیدید کشورهای رو نام بردید که حداقل از ایران سر تر میباشند البته بجز ۳یا ۴ مورد
  لطفآ درمورد کشورهای بدبختر از ما که هیچی ندارند مثل پاکستان افغانستان بنگلادش در مورد سرعت وقیمت اینترنت تحقیق کنیم که تازه بفهمیم ما چقدر بدبخترو بیچاره تر از اونا هستیم
  و در تایلند شما با اشتراک ۱۰۰۰۰بات تایلند که ۴۵۰۰۰۰تومان ما میشود با یک شماره ثابت در منزل
  برای ۲سال اشتراک ودانلود نا محدود وباسرعت مافوق صوت (من در اسپید تست سرعت ان را تست کردم ۲.۳۰mbpsودر اپارتمانها این اینترنت را از ماهی ۳۰۰بات تا ۶۰۰ بات به اهالی ساختمان واگذار میکنند.البته این قیمت برای خارجیهاست برای خودشان یه کم ارزونتر میباشد.در بنگلادش که من بودم اونجا هم مثل ببخشید پشکل به وفور اینترنت در دسترس و با سرعت علی موجود.خداحافظ

دیدگاه شما چیست؟