پروژه ها فناوری اطلاعات

گزارش سالیانه عملکرد آموزشی همراه اول

افزایش کارآیی سازمان ها و رسیدن به اهداف سازمان بستگی به توانایی کارکنان در انجام وظایف محوله و انطباق با محیط متغیر دارد.اجرای آموزش و بهسازی نیروی انسانی سبب می شود تا کارکنان به افراد مؤثرتری تبدیل شده و متناسب با قابلیت ها و توانمندیهای خود بر بهره وری حوزه مربوطه بیافزایند.
شرکت ارتباطات سیار ایران به عنوان بزرگترین اپراتور کشور با درک دقیق اهمیت این موضوع و با نگاه حرفه ای به نیروی انسانی همواره از طریق سرمایه گذاری گسترده بر آموزش و بهسازی منابع انسانی تاکید داشته است .اداره کل توسعه دانش و آموزش به عنوان متولی امر آموزش و بهسازی منابع انسانی در شرکت،  همواره تلاش کرده است از طریق توسعه و بهبود مستمر فرایند های آموزشی، شناخت دقیق نیازهای شرکت، طراحی برنامه های آموزشی متنوع، تعامل با وندورها و پیمانکاران مختلف، برگزاری برنامه های آموزشی مختلف و حمایت از فعالیت های دانش آفرینی و دانش گستری در زمینه توسعه شایستگی های راهبردی همکاران و اشاعه فرهنگ تسهیم دانش و در این زمینه گام بردارد.
گزارش سالیانه عملکرد آموزشی همراه اول در سال ۱۳۹۷ توسط تیم اینفوگرافیک طراحی و چاپ گردیده که در گالری تصاویر زیر قابل مشاهده است.

 

در صورتی که سازمان یا نهاد شما نیاز به طراحی یک گزارش سالانه جذاب و متفاوت در هر زمینه ای دارد، کارشناسان و طراحان ما می‎توانند شما را در این راه یاری رسانند. با ما تماس بگیرید.

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟