اخبار کارگاه‌ها

کارگاه طراحی گزارش سالانه

مرکز آموزش سازمان مدیریت صنعتی با بهره گیری از توان علمی و عملی شبکه ای از استادان و مشاوران متخصص و مجرب داخل و خارج از کشور، دوره های متنوع آموزشی را برای سطوح مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، کارشناسان و سرپرستان با گرایشهای مختلف طراحی و اجرا می نماید. ارائه دانش و مفاهیم روز، با تأکید بر جنبه های کاربردی و استفاده از شیوه های نوین تدریس از ویژگیهای بارز آموزش دراین سازمان است. در برنامه های آموزشی از روشهای تعاملی از جمله استفاده از قضایای آموزشی (Case Method)، کارهای گروهی، کارگاههای آموزشی و همچنین ابزارهای چند رسانه ای استفاده می شود.در همین راستا برای اولین بار در کشور کارگاه طراحی گزارش سالیانه در نرم افزار پاورپوینت توسط تیم آموزشی ما به مدیریت و تدریس آقای منصور میرطاهری در محل سازمان مدیریت صنعتی برگزار می گردد.
گزارش سالانه چیست ؟
گزارش سالانه یک نشریه سالانه است که شرکت‌ها باید برای توصیف عملیات و شرایط مالی شان تهیه و منتشر کنند. بخش ابتدایی گزارش اغلب شامل ترکیبی از نمودارها، عکس‌ها و توضیحاتی است که فعالیت‌های شرکت در سالی که گذشت را روایت می‌کند. بخش انتهایی گزارشی شامل اطلاعات مالی و عملیاتی با جزئیات است. به‌عبارت‌دیگر گزارش سالانه سندی ضروری از عملکرد مالی یک ساله شرکت است که در اختیار سهامداران قرار می‌گیرد.

Annual-Report

شاخص های کلیدی و استانداردهای گزارش سالانه که در کارگاه فوق بررسی می گردد عبارتند از :
گزیده اطلاعات –  معرفی شرکت یا سازمان –  ساختار حاکمیتی و مدیریتی –  ریسک ها –  اهم اقدامات سال جاری –  رقبا –  برنامه های توسعه ای –  مسئولیت اجتماعی –  منابع انسانی –  عملکردهای مالی –  دستاوردها و افتخارات –  چشم انداز واستراتژی –  مشتریان –  اطلاعات فروش –  سهامداران –  گزارش بازرسی –  پیام رئیس هیات مدیره یا مدیر عامل – استفاده از نمودارها و گرافیک –  ایجاد یک تصویر از نهاد –  کانال های ارتباطی –  نتیجه فعالیت ها در سال قبل –  بررسی علل موفقیت یا شکست سازمان یا شرکت از طریق ارائه آمار و ارقام و یا توضیحات –  نکات مهم پیرامون طراحی پشت و روی جلد گزارش

شرکت برای عموم آزاد می باشد و علاقه مندان می توانند از لینک زیر اقدام نمایند .

اطلاعات بیشتر و ثبت نام

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟