اخبار

چاپ به نگار

چاپ، آخرین حلقه از زنجیره به هم پیوسته ای است که با ایده آغاز می شود و پس از انجام فرآیندطراحی حاصل کار به مخاطب نمایش داده می شود و این مهمترین حلقه زنجیره است. بسیاری از ایده های خلاقانه با چاپ ضعیف تأثیرگذاری لازم را نداشته و یا بالعکس چاپ جذاب، تأثیر بصری بالایی بر بیننده می گذارد و موجب جلب نظر وی می شود.بخش چاپ مجموعه ایده پردازان به نگار قرن، بهترین مشاوره را به شما ارائه می نماید تا در پیوند هنر، کاغذ و جوهر جذاب ترین خروجی را ارائه نماید. مبنای کاری ما قبل از هر اقدامی، مشاوره و راهنمایی مشتریانمان می باشد.یکسری از دغدغه های مشتریان در زمینه چاپ، برآورد هزینه، کیفیت مطلوب، تضمین کیفیت و تحویل سریع می باشد که کارشناسان ما با محاسبه سریع قیمت، نظارت کیفی در کلیه مراحل چاپ و تولید، حضور مستمر پرسنل کنترل کیفیت و ارسال محصولات به آدرس اعلام شده از سوی شما، ضمانت چاپ را برای شما مشتریان به همراه می آورند.

PRINT-UNIT

انجام کلیه خدمات چاپ دیجیتال و افست (اوراق اداری، گزارشات سالانه، مجله، کاتالوگ و بروشورهای خلاقانه شامل اوریگامی، پاپ کات و مهندسی کاغذ، تبلیغات محیطی، سازه های نمایشگاهی، چاپ فضای باز و فضای بسته) توسط کارشناسان بخش چاپ، تنها قسمتی از خدمات چاپ ما می باشد . کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به سوالات و ارائه مشاوره در کلیه امور چاپی شما هستند.

۱۲ سال تجربه، برخورداری از ۵۳۰ مشتری فعال و انجام بیش از ۲۰۰۰ پروژه موفق در زمینه چاپ، خدمت رسانی به مشتریان عزیز را بیش از پیش ارتقاء بخشیده، امید است که بتوانیم در راستای این خدمات به مشتریان عزیز قدم کوچکی برداشته باشیم.

call-icon   تلفن : ۸۱ ۸۶ ۱۲ ۸۶  _  ۰۴ ۸۶ ۳۷ ۲۲
mobile موبایل : ۹۰ ۱۰۰ ۹۰ ۰۹۱۹
whats-appواتس اَپ : ۷۸۳ ۳۸ ۵۵ ۰۹۳۳
Fax فکس : ۴۳۸۵۶۹۳۳-۰۲۱
SMS-ICON    پیامک : ۳۰۰۰۳۲۹۰۲۲۲۳۳۳

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟