علمی و فرهنگی

اینفوگرافیک فارسی بسیار زیبای” نفت ، دبی و . . .”

این اینفوگرافیک یا به عبارت بهتر این تصویرسازی به گونه ای فوق العاده زیبا و جذاب ماهیت یکی از ثروتمندترین جزیره های امارات ، یعنی جزیره دبی را به تصویر می کشد . این تصویر سازی به گونه ایست که چندین صفحه متن و توضیح نمی تواند معنا و مفهوم آن را به این خوبی نشان دهدو این همان هدفی ایست که ما در اینفوگرافیک ها به دنبال آن هستیم.

اینفوگرافیک فارسی بسیار زیبای" نفت ، دبی و . . ."
سفارش طراحی اینفوگرافیک

۳ دیدگاه

  • اینفو گرافیک ها فوق العادست فقط یه مشکلی که داره وقتی برای مشاهده سایز بزرگ تر هم اقدام می کنیم، هنوز اینفوگرافیک سایز قابل قبولی نداره و حتی نمیشه نوشته های اونو خوند. از نظر طراحی عالین اما اگه با رزولوشن بالاتری قرار میدادین فکر می کنم بهتر بود.
    ممنون.

  • جهت اطلاع : ۱ – دبی جزیره نیست ۲- اقتصاد دبی (منظور امارت دبی است نه کشور امارات متحده عربی)به هیچ عنوان به نفت وابسته نیست یعنی در واقع ۶%نفت امارات برای دبی است ودر سال ۲۰۰۸ نفت دبی (یعنی همان ۶% ) به اتمام رسیده و در واقع پیشرفت و تحول حیرت انگیز دبی به خاطر برنامه ریزی ومدیریت جذب سرمایه از تمام دنیاست ۳-اگر پول نفت میتوانست سبب پیشرفت کشوری شود همسایه ابر ثروتمند دبی یعنی ابوظبی باید دهها برابر از دبی پیشرفته تر باشد در صورتی که کاملا بر عکس است

دیدگاه شما چیست؟