سلامت و محیط زیست

سلامتی در محیط کار

اینفوگرافیکی به مناسبت روز جهانی سلامت و هفته سلامت در ایران

 


محیط کار از مهمترین محیطهایی است که فرد از بزرگسالی بخش اعظمی از وقت خود را در آنجا سپری می‌کند. بر این اساس روشن است عوامل موجود در محیط کاری عملکرد فرد را در شغل او تحت تأثیر قرار می‌دهند در این اینفوگرافیک راهکار هایی ساده برای حفظ سلامت در محیط کار را خواهید دید.
آماده سازی از : مهسا آبار

سلامتی در محیط کار
سفارش طراحی اینفوگرافیک

۶ دیدگاه

 • سلام
  به نظر میرسه دیگه کم کم دارین کارایتونو از دست میدین
  شاید لازم باشه یه بازنگری دوباره در تیم و روشهای کاریتون بکنید
  انگار دارین با ورد طرح میزنید و هیچ چیز خلاقانه ای در آن وجود نداره
  انگار که فقط می خواید بگید چیزی طراحی می کنید . اصلا بینندگان سایتتون براتون مهم نیست
  نگید مهمه چون اگگه یه کم مهم باشه حد اقل طرح هاتونو که حالت عمومی دارن رو با کیفیت بالا یا وکتوری در اختیارشون قرار بدین تا هم بازدید کننده بیشتر بشه و هم اینکه به بک دردی بخوره این همه طرح مثل چاپ کردن

 • a.g,
  درود و سپاس از نظرات شما .
  دوست گرامی، سایت اینفوگرافیک به عنوان مرجع تخصصی این رشته لازم است به منظور ترویج و ترغیب افراد به استفاده از گرافیک های اطلاع رسان ، آثار افراد مختلف را به معرض نمایش بگذارد . قضاوت آثار بر عهده مخاطبان است و قصد ما از این کار ارتقای سطح کیفی طراحان ایرانی می باشد .
  در میان همه آثار ارائه شده در سایت، ممکن است تعداد کمی از کارها از سطح نسبتا پایین تری به بقیه آثار برخوردار باشند که این طبیعی است ولی هیچگاه هدف پر کردن سایت نبوده است .
  یک گلایه دوستانه ، متاسفانه یکی از عیب های ما ایرانیان این است که بیشتر نواقص را می بینیم اگر هزار کار خوب داشته باشیم فقط آن یکی که مشکل دارد را می بینیم .
  سایت اینفوگرافیک آماده دریافت آثار ارزنده شما دوست گرامی می باشد.
  موفق یاشید

 • با سلام. تشکر میکنم از سایت قابل توجه شما.

  دیدگاه من درباره این کار اینه که خیلی ضعیف هست. کار ضعیف نباید ارائه بشه.
  نوشتید :

  به منظور ترویج و ترغیب افراد به استفاده از گرافیک های اطلاع رسان ، آثار افراد مختلف را به معرض نمایش بگذارد . قضاوت آثار بر عهده مخاطبان است و قصد ما از این کار ارتقای سطح کیفی طراحان ایرانی می باشد .

  ولی این قابل قیول نیست. طراحی فوق مخالف اصول اولیه و بنیادی اینفوگرافیک است و اگر من تصمیم گیرنده بود ترجیح می دادم اصلا ارائه نشود

 • من با نظر این دوستمون مخالفم،

  شما خودت اگه یه اثر ارائه میدادی و هرچند هم کیفیت نداشت باز هم دوست داشتی که از اون حمایت بشه، منظورم اینه که دوست داشتی تو سایت به معرض نمایش گذاشته بشه، هرچند بی کیفیت باشه. چون این نوعی تشویق محسوب میشه که بعداً اثر بهتری رو ارائه کنی.
  همین خانم مهسا آبار مطمئناً در آینده اثرات بهتر رو ارائه می کنه، چون ازش حمایت شده.
  امیدوارم متوجه منظور بنده شده باشی.

  یا علی مدد.

دیدگاه شما چیست؟