دانلود

ابزار طراحی اینفوگرافیک|مجموعه ۹

این مجموعه ویژه طراحان اینفوگرافیک شامل بیش از ۲۰۰ پیکتو گرام مختلف می باشد. مجموعه ای بصورت وکتور لایه باز با فرمت eps ، با قابلیت ویرایش توسط نرم افزار های طراحی برداری-وکتوری- نظیر ایلوستریتور (Adobe illustrator) و کورل (Corel Draw) .
“پیکتوگرام ها” معمولا برای بیان تصویری ساده و روان مورد استفاده قرار می گیرند. این مفاهیم می تواند هشدار دهنده، راهنمایی کننده و… باشد. به عبارت دیگر با استفاده از این نمادهای تصویری میتوانیم به یک ارتباط تصویری دست پیدا کنیم.
معمولا این نوع از نشانه ها برای آسان شدن ارتباط در یک محیط بکار میرود. مثل علائم و نشانه های موجود در فرودگاه، ترمینالها، راه آهن، فروشگاه، بیمارستان، مترو، پارک، باغ وحش، مهدکودک، و یا تصاویر بعضی از تابلوهای راهنمایی و رانندگی مثل: محل عبور بچه ها، ورود کامیون ممنوع، محل ریزش کوه، جاده لغزنده است و…
در طراحی این نشانه ها تصاویر ساده میشوند و چند بخش از عناصر اضافی حذف می شود ولی نباید به گویایی آن صدمه وارد شود. یعنی بیننده به محض دیدن نشانه باید به راحتی به مفهوم آن دست پیدا کند.
پیکتوگرام برخلاف آرم نیاز به سادگی و گویایی خاص خود را دارد و از پیچیدگی کمتری نسبت به آرم برخوردار است. پیکتوگرام نباید گنگ و پیچیده باشد زیراکارایی خودش را از دست می دهد.

ابزار طراحی اینفوگرافیک|مجموعه 9


» دانلود با حجم ۵۱۰ کیلوبایت از اینجا
» فرمت : eps
» پسورد فایل : www.infographics.ir

سفارش طراحی اینفوگرافیک

۲ دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟