اخبار کارگاه‌ها

کارگاه آموزشی اینفوگرافیک در لاهیجان

دومین کنفرانس ملی مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد لاهیجان با هدف معرفی ایده‌ها و دستاوردهای پژوهشی، داخلی و خارجی در زمینه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، ایجاد شناخت متقابل میان صنعت و دانشگاه و ایجاد علاقه و انگیزه در دانشجویان و متخصصین شروع به کار کرده است.
همزمان با برگزاری دومین کنفرانس ملی مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد لاهیجان، تیم اینفوگرافیک اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی “آشنایی با انواع اینفوگرافیک، کاربردها و چگونگی طراحی آن”در تاریخ ۹ آبان ماه ۱۳۹۱ می نماید.

کارگاه آموزشی اینفوگرافیک در لاهیجان

» کارگاه آموزشی در تاریخ ۱۳۹۱/۸/۹ در مکان کنفرانس (دانشگاه آزاد لاهیجان) برگزار خواهد شد.

» هزینه ثبت نام : ۴۰۰,۰۰۰ ریال

» اطلاعات بیشتر در مورد کارگاه آموزشی در پایگاه اطلاع رسانی دومین کنفرانس ملی مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد لاهیجان (LNCSE2012) از اینجا .

» قبل از ثبت نام قطعی و پرداخت هزینه، باید پیش ثبت نام را انجام دهید. به محض فعال سازی Link ثبت نام، از طریق email به شما اطلاع داده خواهد شد.

» نکاتی در مورد پیش ثبت ‌نام:
– پیش ثبت‌نام رایگان بوده، جهت اطلاع از تعداد افرادی که ثبت‌نام خواهند کرد و برنامه‌ریزی دقیق، به برگزارکنندگان کمک می‌کند و برای ثبت‌نام قطعی لازم است.
– در پیش ثبت‌نام، تنها اطلاعات تماس داوطلبین ثبت می‌شود تا در صورت تغییر در برنامه کارگاه مورد نظر، (یا نزدیک شدن به تکمیل ظرفیت کارگاه) به آنها اطلاع داده شود.
– پیش ثبت‌نام در یک کارگاه به منزله ثبت‌نام قطعی نمی‌باشد و جهت شرکت در کارگاه، حتماً باید مطابق زمان‌بندی “ثبت‌نام قطعی” عمل شود. در صورت تکمیل ظرفیت کارگاه، مسئولین کنفرانس هیچگونه مسئولیتی نسبت به افرادی که پیش ثبت‌نام کرده‌اند ولی ثبت‌نام قطعی نکرده‌اند، ندارند. همچنین، زمان پیش ثبت نام، تأثیری در هزینه ثبت نام ندارد و پرداخت هزینه بر اساس زمان انجام “ثبت نام قطعی” و با توجه به زمان بندی اعلام شده خواهد بود.

» فرم پیش ثبت نام

» مهلت ثبت ‌نام:
– عادی: تا شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۵۹
– تأخیری (شامل ۲۰% هزینه اضافی): از یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۱ تا پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۱
– حضوری (شامل ۵۰% هزینه اضافی): از جمعه ۵ آبان ۱۳۹۱ تا روز برگزاری کارگاه

» اطلاعات تماس:
LNCSEworkshops@Liau.ac.ir
۰۹۱۱-۶۰۶-۴۱۴۸

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟