اخبار

ثبت نام در کنفرانس ملی طراحی خدمات با تخفیف ویژه

در سالهای اخیر بخش خدمات در ایران حدود ۵۰% از اشتغال و ۴۵% از تولید ناخالص ملی کشور را ایجاد کرده و نقش مهمی در اقتصاد کشور ایفا می‌کند. طراحی خدمات بانکداری، بیمه، آموزش و پرورش، مدیریت، بهداشت و درمان، حمل‌ونقل، گردشگری و بازرگانی متناسب با بستر فرهنگی-اجتماعی ایران، در سالهای پس از انقلاب اسلامی چالش اساسی کشور بوده و توسعه‌ی هر یک از این خدمات نیازمند طراحی و نوآوری با رصد نیازهای انسانی در بستر فرهنگ کشور، تعریف دقیق مشکلات، خلاقیت در ایجاد راهکارهای مبتنی بر انسان و متناسب با فرهنگ و پیاده‌سازی این طرح‌هاست.
در این راستا پایگاه اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی با پشتوانه برگزاری چندین دوره برنامه های بین المللی در حیطه طراحی خدمات برآن شد “کنفرانس ملی طراحی خدمات” را در ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری با همکاری مراکز علمی و دانشگاهی، متخصصین و فعالان این حوزه، با دو محوریت طراحی خدمات در جهان و طراحی خدمات در ایران برگزار نماید، تا به تسریع روند رو به رشد این حوزه کمک نماید. امید است این کنفرانس آغازگر نگاهی نو در حوزه طراحی خدمات باشد.

کنفرانس ملی طراحی خدمات

کلیه اعضا و مخاطبین نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی می توانند با ارائه کد تخفیف infographics تا ۲۰ اردیبهشت ماه از ۴۰ درصد تخفیف ثبت نام بهره مند شوند.

ثبت نام

دبیرخانه‌ی همایش:
تهران، خیابان فاطمی، خیابان باباطاهر، بن‌بست کیوان، پلاک ۲۱ طبقه‌ی دوم، واحد ۵
تلفن تماس: ۸۸۹۶۷۸۲۲ نمابر: ۸۸۹۶۷۸۲۲
وبسایت همایش: tehransdc.ir

 

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟