کارگاه‌ها

برگزاری دوره های آموزشی اینفوگرافیک در ایرانداک – مرداد ۱۳۹۴

کارگاه آموزشی اینفوگرافیک و روش های نوین دیداری سازی ایرانداک

به استحضار می رساند، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، در مردادماه سال ۹۴ با همکاری نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی، دو دوره آموزشی در حوزه اینفوگرافیک و روش های نوین دیداری سازی اطلاعات را برگزار می نماید.
در این راستا، روز سه شنبه، ۱۳ مردادماه سال جاری، دوره آموزشی «آشنایی با اینفوگرافیک و کاربردهای آن (مقدماتی )»، به مدت ۸ ساعت در محل این پژوهشگاه برگزار می گردد.
همچنین در ادامه دوره «رزومه‌تان را به صورت اینفو‌گرافیک طراحی‌کنید» در روز یکشنبه ۱۸ مردادماه سال جاری، به مدت ۴ ساعت در محل این پژوهشگاه برگزار خواهد شد.

سرفصل های دوره آموزشی «آشنایی با اینفوگرافیک و کاربردهای آن (مقدماتی )»

— بخش اول (مقدمه و تعاریف) – (۲ ساعت)
اینفوگرافیک چیست؟، مزایای استفاده از اینفوگرافیک، کاربردهای اینفوگرافیک، ارائه نمونه هایی از اینفوگرافیک های طراحی شده ایران و جهان، ساختار اینفوگرافیک، معرفی قسمت های اصلی یک اینفوگرافیک، نقش خلاقیت در اینفوگرافیک و پرورش خوب دیدن، انواع اینفوگرافیک، ارائه مراجع و وب سایت های مفید
— بخش دوم (تکنیک های طراحی) – (۳ ساعت)
آشنایی با ۸ تکنیک اصلی طراحی اینفوگرافیک  (این بخش، با در نظر گرفتن زمان کارگاه، به صورت تعامل با مخاطبان ارائه خواهد شد.)
— بخش سوم (آشنایی با ترفندهای برنامه اکسل، پاورپوینت و  . . .) – (۳ ساعت)
آشنایی با ترفندهای برنامه اکسل در طراحی نمودارهای کاربردی و خاص، آشنایی با امکانات و ابزار برنامه پاورپوینت جهت طراحی و ارائه گزارشات عملکرد، آشنایی با رزومه های اینفوگرافیک (حقیقی و حقوقی) – CV Infographic

سرفصل های دوره آموزشی «رزومه‌تان را به صورت اینفو‌گرافیک طراحی‌کنید»

— بخش اول (تئوری)- (۱ ساعت)
اینفوگرافیک چیست؟، مزایای استفاده از اینفوگرافیک ،کاربردهای اینفوگرافیک، ارائه نمونه‌هایی از اینفوگرافیک‌های طراحی شده ایران و جهان، ساختار اینفوگرافیک، معرفی قسمت‌های اصلی یک اینفوگرافیک، انواع اینفوگرافیک، آشنایی با رزومه‌های اینفوگرافیک (حقیقی و حقوقی) و بخش‌های مختلف آن، ارائه مراجع و وب سایت‌های مفید.
— بخش دوم (عملی) – (۳ ساعت)
طراحی و پیاده‌سازی رزومه اینفوگرافیک مخاطبان حاضر در کارگاه به صورت گروهی،‌ نمایش رزومه‌های اینفوگرافیک مخاطبان و ارزیابی آن‌ها

تمامی شرکت کنندگان و سازمان‌ها، از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند و دانش‌پذیران در پایان دوره، گواهی نامه معتبر از این پژوهشگاه دریافت خواهند کرد.
برای دریافت هر گونه اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفنهای ۶۶۴۹۴۹۸۰ و ۶۶۹۵۱۴۳۰، داخلی های۳۵۰ ،۲۴۸ و ۳۵۲ تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام در دوره آشنایی با اینفوگرافیک و کاربردهای آن (مقدماتی)

ثبت نام در دوره رزومه تان را به صورت اینفوگرافیک طراحی کنید

سفارش طراحی اینفوگرافیک

۴ دیدگاه

 • سلام
  من این کلاس رو ثبت نام کردم ولی گفتند معلوم نیست به حد نصاب برسه، خبری هم نداند!
  میشه شما بگین تشکیل میشه یا نه؟ ممنون

   • با سلام و احترام
    لطفا زمان و مکان هر دوره رایگان و غیر رایگان اینفوگرافیک در هر ماه بخصوص در ماه های نزدیک را به من اطلاع دهید. با سپاس از زحمات شما عزیزان

    • با سلام، کلیه کارگاه‎های آموزشی از طریق همین وب سایت اطلاع رسانی خواهند شد. در صورت تمایل می توانید با وارد نمودن پست الکترونیک خود در قسمت “عضویت در خبرنامه” واقع در انتهای سایت، آخرین مطالب را در ایمیل خود دریافت نمایید.

دیدگاه شما چیست؟