اخبار

سایت اینفوگرافیک پنج ساله شد

نیمه فروردین‌ماه سال ۱۳۹۰ بود که نخستین وب‌سایت تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. از ابتدا سعی داشته ایم تا دانسته‌هایمان را با دیگران به اشتراک بگذاریم و در کنار آن یاد بگیریم؛ به لطف همراهان خوبی چون شما امروز وارد پنجمین سال فعالیت خود شدیم. خوشحالیم که در طول این پنج سال به مرجعی برای علاقه‌مندان اینفوگرافیک تبدیل شده‌ایم و مسئولیت ما بیش‌ازپیش سنگین تر شده است.

پنج سالگی سایت اینفوگرافیک

و اما در این پنج سال، توجه ویژه‌ای به آموزش و فرهنگ‌سازی داشته‌ایم به‌نحوی‌که در طول این مدت، ۸۱ کارگاه آموزشی تخصصی در زمینه دیداری‌سازی داده‌ها و اطلاعات برگزار کردیم که مجموعاً ۹۹۲ نفر در این دوره‌ها شرکت کرده‌اند.

یکی از دیگر از فعالیت‌های اصلی نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک فارسی، طراحی و مشاوره بوده است؛ تاکنون تجربه انجام ۱۸۶ پروژه موفق را داشته‌ایم که برخی از آن‌ها در قسمت پروژه‌ها قابل‌مشاهده است.

باافتخار اعلام می‌کنیم که فعالیت‌های این مرجع محدود به داخل کشور نبوده و تجربیات خوبی در بیرون از مرزهای ایران کسب کرده است؛ در سال ۲۰۱۳ با همکاری انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی شرق آسیا دو کارگاه آموزشی در دانشگاه پوترا و دانشگاه ملی کشور مالزی برگزار کرده است. از دیگر فعالیت‌های برون‌مرزی این مجموعه می‌توان به طراحی اینفوگرافیک های ایستا و پویا برای هولدینگ GCC امارات  و شرکت رسانه ای IMS کشور امارات متحده عربی نام برد.

سایت اینفوگرافیک فارسی به مناسبت پنجمین سال فعالیت خود و به پاس قدردانی از همراهی تمامی مخاطبان گرامی، از تاریخ ۱۵ فروردین‌ماه تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه، تخفیف ۱۰ درصدی خرید از محصولات سایت داده تا دانش را در نظر گرفته است. برای مشاهده و خرید محصولات به سایت d2k.ir مراجعه نمایید و در هنگام پرداخت، کد تخفیف زیر را وارد نمایید.

کد تخفیف: ۵years-ig

بیان دیدگاه،انتقادها و پیشنهادهای سازنده شما، به ما کمک می‌کند تا در این راهی که شروع کرده ایم، بهتر و مؤثرتر قدم برداریم.
با سپاس فراوان
@تیم اینفوگرافیک فارسی

سفارش طراحی اینفوگرافیک

۸ دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟