پروژه ها

شرکت خدمات انفورماتیک (۲)

مدیریت ریسک و امنیت اطلاعات شرکت خدمات انفورماتیک با ماموریت تخصصی تامین، تضمین، نگهداشت و بهبود مستمر امنیت در سرویس‌ها و شبکه‌های بین بانکی و بانکی، وظیفه صیانت از محرمانگی، یکپارچگی و دسترس‌پذیری اطلاعات مشتریان و کلیه ذینفعان را برعهده دارد. اینفوگرافیک‌های زیر به سفارش شرکت خدمات انفورماتیک توسط تیم اینفوگرافیک طراحی گردیده است.

اینفوگرافیک خدمات انفورماتیک

اینفوگرافیک خدمات انفورماتیک

سفارش طراحی اینفوگرافیک

۲ دیدگاه

 • سلام
  با توجه به اهمیت دنیای مجازی بهتر بود که با روشهای نوین آموزش از راه دوره هم به شهرستانی ها هم بتوانید آموزش دهید با توجه به سختیهای راه و مشغله های موجود
  من نیازمند آموزش دوره اینفو گرافی هستم و حضور در کلاس برایم به سادگی ممکن نیست
  با توجه به اینکه در شرکت خودمان کلاس مجازی را ارائه می دهیم برای تعامل با این موضوع در صورت تمایل به برگزاری دوره های مجازی برای مشتریانتان در سراسر ایران با من تماس بگیرید.
  در غیر اینصورت راهی برای آموزش اینفو گرافی به بنده معرفی کنید
  بسیار سایت زیبایی دارید
  برای تیم شما آرزوی موفقیت دارم

  • سلام و عرض ادب
   ضمن تشکر از ارائه پیشنهاد سرکار عالی، به استحضار می رساند که در بهمن ماه سال ۹۴ یک وبینار آموزشی در این خصوص با همکاری دانشگاه مهر البرز برگزار کردیم که از سراسر کشور در این دوره حضور داشتند.
   همچنین در فصل بهار سال ۹۴، ۴ دوره مجزا در حوزه اینفوگرافیک و تکنیک های نوین دیداری سازی داده ها و اطلاعات، با همکاری یادآپ ضبط و پخش گردید. در صورت تمایل جهت تهیه فیلم های آموزشی این دوره، از طریق سایت d2k.ir اقدام نمایید.
   با احترام

دیدگاه شما چیست؟