اخبار

IOT CUP ماراتن ساخت ایده‌های سخت‌افزاری- نرم‌افزاری

در این رویداد رقابتی مجالی برای ارائه و تعریف ایده نیست، بلکه فقط باید آن را ساخت. یک ماراتن سخت‌افزاری-نرم‌افزاری به معنی واقعی کلمه که تیم‌های شرکت‌کننده را تحریک می‌کند تا خواب و خوراک خود را هم به قیمت رقابت بفروشند!

1

IOT CUP عنوان سری مسابقات با مدل هکاتون در زمینه کاربردهای مختلف اینترنت اشیاء است که در آن تیم‌های شرکت‌کننده برای کسب رتبه برتر با یکدیگر رقابت می‌کنند و در مدت سه شبانه روز ایده‌های خود را در قالب ساخت MVP (حداقل محصول قابل عرضه) پیاده‌سازی کرده و در روز آخر طی مراسمی تیم‌های برتر محصول خود را به سرمایه‌گذار ارائه می‌کنند.

جوایز: تیم اول ۲۰ میلیون، تیم دوم ۱۰ میلیون و تیم سوم ۵ میلیون تومان

تیم‌ها علاوه بر کسب جوایز نقدی از فرصت تجاری‌سازی محصولات و همچنین معرفی به شتابدهنده‌ها نیز بهره‌مند خواهند شد.

2

IOT CUP فقط یک رویداد سریالی نیست، بلکه جریان قدرتمندی است که علاوه بر توسعه‌دهندگان، بازیگران اصلی IoT را نیز گردهم می‌آورد.
این رویداد به همت شبکه استارتاپ IoT برگزار می‌شود. دور اول آن در تاریخ ۳۰ تیر لغایت ۱ مردادماه ۹۵ اجرا می‌گردد. پیش‌ثبت نام مسابقه از تاریخ ۱۶ خرداد آغاز و تا ۲۶ خردادماه ادامه دارد. شرکت در مرحله پیش‌ثبت نام ضروری است. در این مرحله افراد و تیمها ارزیابی می شوند و پس از کسب شرایط حضور در IOT CUP اجازه ثبت نام نهایی در رویداد را خواهند داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این رویداد www.iotcup.ir مراجعه کنید.

3

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟