اخبار

گزارشی از تیم‌های شرکت‌کننده در IOT CUP

IOT CUP

کمتر از ۵ روز تا شروع (۳۰ تیر ۹۵) دور اول مسابقات IOT CUP باقی است. در مجموع ۱۲۴ نفر شرکت‌کننده در نقش‌های توسعه‌دهنده سخت‌افزار، توسعه‌دهنده نرم‌افزار و توسعه‌دهنده کسب‌وکار در دور اول حضور خواهند داشت. شرکت‌کنندگان در قالب تیم‌های ۳ تا ۵ نفره تعداد ۳۲ تیم را تشکیل داده‌اند که به مدت ۵۲ ساعت با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

اسامی ۳۲ تیم شرکت‌کننده را در ادامه دنبال کنید:
کیلیدو، شریف خوان، کارل، Ciot، Smart Mirror، آینده سازان، لوکسین تک، Ment، هاردنت، دارکوب، فن آفرین هوشمند، ECE، The savior، Tech ro، Quartet، Mp&g، Boks، Rooyesh، Hodor، متاب، ENOBAT،HomeBEE ،SCG ،Real IoT ،Smart view، جایاب، برهان، SU، توسعه دهندگان آبی، IASBS93 ،Nik modern، ریو

در حالیکه که هنوز متقاضی برای شرکت در این رویداد وجود دارد، اما با توجه به محدودیت ظرفیت امکان پذیرش تیم‌های جدید وجود ندارد. در این بین برخی از تیم‌های متقاضی که از ثبت نام جا مانده‌اند از محصول ارزشمندی برخوردار هستند که طبق اذعان خود اعضای تیم مدت زمان قابل توجهی برای توسعه آن صرف کرده‌اند. از سوی دیگر تقاضای بیرونی از طرف شرکت‌های معتبر برای ادامه این رویداد با مدل‌های اجرایی متفاوت در مناسبت‌های آتی اعم از نمایشگاه تلکام وجود دارد. بر این اساس دبیرخانه IOT CUP به دنبال راه‌هکاری است که علاوه بر ارتباط مستمر با ۳۲ تیم شرکت کننده در دور اول، سایر تیم‌های متقاضی جا مانده را نیز از فرصت‌های بازار IoT بهره‌مند سازد. این راهکار در کنار مزایای مختلف می‌تواند زمینه آمادگی دائمی علاقه‌مندان به IOT CUP را تا دور دوم مسابقات ایجاد نماید.

1

IOT CUP شامل دو بخش است؛ بخش اول (Hack Fest)که به ساخت محصول اختصاص دارد تا ظهر روز جمعه به طول می‌انجامد و دربخش دوم (Pitch Fest) تیم‌های برتر به ارائه محصول خود در حضور سرمایه‌گذاران خواهند پرداخت.
بر اساس اطلاعاتی که برخی از تیم‌های شرکت‌کننده اعلام می‌کنند، رقابت پنهانی و زودتر از موعد بین تیم‌ها شکل گرفته است به نحوی که تا قبل از شروع مسابقه تلاش می‌کنند تا محصول خود به سطح کیفی مطلوب برسانند.
رسانه‌هایی که تا کنون در پوشش خبری این رویداد همکاری داشته‌اند، در روزهای برگزاری نیز گزارش مسابقه، رقابت بین تیم‌ها و نتایج آن را به تصویر می‌کشانند. تیم رسانه‌ای تحلیل‌گران عصر اطلاعات که از جمله گروه‌های نام آشنا در تهیه و تولید محتوای ویدئویی از رویدادهای فناوری است، کلیپ رپورتاژ IOT CUP را در دستور کار دارد. در این کلیپ علاوه بر نمایش بخش‌های مختلف مسابقه، فرصت مصاحبه با مدیران شرکت‌های مرتبط با IoT و علاقه‌مند به این رویداد فراهم شده است.
همچنین گزارش لحظه‌ای کاپ اشیاء را در رسانه‌ای اجتماعی نیز می‌توانید دنبال کنید. هشتگ اختصاصی کاپ اشیاء در رسانه‌های موبایلی و اجتماعی:

iotcup#

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟