کارگاه‌ها

برگزاری دوره‌ آموزشی اینفوگرافیک در ایرانداک – مرداد ۱۳۹۵

کارگاه آموزشی مرداد ماه ایرانداک

به استحضار می رساند، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، در مرداد ماه سال ۹۵ با همکاری نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی، ۱ دوره آموزشی در حوزه اینفوگرافیک و روش های نوین دیداری سازی داده ها و اطلاعات را برگزار می نماید.

  • عنوان دوره : اینفوگرافیک و تکنیک های نوین دیداری سازی داده ها و اطلاعات (مقدماتی)
  • زمان : ۹ ساعت (از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۳۰) – سه شنبه ۱۲ مرداد ماه ۹۵
  • مکان : تهران – خیابان انقلاب – چهارراه فلسطین – شماره ۱۰۹۰ – ساختمان آموزش – پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)

تمامی شرکت کنندگان و سازمان‌ها، از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند و دانش‌پذیران در پایان دوره، گواهی نامه معتبر از این پژوهشگاه دریافت خواهند کرد. هزینه دوره شامل: گواهی نامه، ناهار و مستندات آموزشی می باشد.

برای دریافت هر گونه اطلاعات بیشتر می توانید با بخش مدیریت آموزش ایرانداک، شماره تلفنهای ۶۶۹۵۱۴۰۴ و یا ۶۶۴۹۴۹۸۰، داخلی های۳۵۰ ،۲۴۸ و ۳۵۲ تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است که پیش از این و طی دو سال گذشته، ۱۸ دوره آموزشی اینفوگرافیک (مقدماتی و پیشرفته) توسط تیم اینفوگرافیک در ایرانداک برگزار گردیده است و طی پنج سال گذشته تاکنون در مجموع بیش از ۸۷ دوره و کارگاه آموزشی در حوزه اینفوگرافیک و تکنیک های دیداری سازی داده ها و اطلاعات به صورت عمومی و سفارشی توسط این مرجع در سطح کشور برگزار شده است.

ثبت نام در دوره

سفارش طراحی اینفوگرافیک

۲ دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟