کارگاه‌ها

گزارش کارگاه اینفوگرافیک شهرداری مشهد

پس از انتشار گزارش سمینار گرافیک خبری و اطلاع رسان در اهواز در سال ۹۳ و در ادامۀ انتشار سلسله گزارشات کارگاه ها و سخنرانی های برگزار شده، گزارش کارگاه اینفوگرافیک که در ۲ بهمن ماه سال ۹۳ برگزار شده بود را تقدیم می کنیم.
کارگاه اینفوگرافیک و تکنیک های طراحی آن، به سفارش مدیریت آمار فناوری و تحلیل اطلاعات شهرداری مشهد (مدیریت آمار، تحلیل و ارزیابی عملکرد) و توسط تیم مدرسان نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی، در موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی برگزار گردید.

گزارش کارگاه اینفوگرافیک شهرداری مشهد

در این کارگاه یک روزه که به مدت ۸ ساعت به طول انجامید، ۳۵ نفر شامل: کارشناسان و روسای ادارات مدیریت آمار و تحلیل اطلاعات شهرداری مشهد، روسای ادارات برنامه ریزی مناطق ۱۳ گانه شهرداری مشهد، تعدادی از روسای ادارات سازمان فاوا شهرداری مشهد و نمایندگان برخی شرکت های فعال در زمینه طراحی و گرافیک حضور داشتند.

گزارش کارگاه اینفوگرافیک شهرداری مشهد

ضمن تشکر از همراهی کلیه مدیران، کارشناسان و دانشجویان محترم، بدین وسیله اعلام می نماید که تیم اینفوگرافیک به عنوان نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی در سطح کشور، آمادگی لازم جهت برگزاری کارگاه های آموزشی عمومی و تخصصی در زمینه های طراحی خلاقانه گزارشات سالیانه، مدیریتی و عملکرد، تکنیک های نوین دیداری سازی    داده ها و اطلاعات، آشنایی با انواع اینفوگرافیک ها و تکنیک های طراحی آن را با توجه به نیازهای تخصصی سازمان ها، نهادها، صنایع و … را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه ”تماس با ما“، اقدام فرمایید.

سفارش طراحی اینفوگرافیک

یک دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟