کارگاه‌ها

کارگاه کاربردهای اینفوگرافیک در روابط عمومی

کارگاه آموزشی «آشنایی با انواع اینفوگرافیک و کاربردهای آن در روابط عمومی»، در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد. این کارگاه با همکاری موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران و با حضور مدیران و کارشناسان ارشد وزارت نیرو در مهرماه ۹۲ برگزار گردید.

برای مشاهده طرح کامل روی تصویر کلیک کنید.
کارگاه کاربردهای اینفوگرافیک در روابط عمومی

در این کارگاه در ابتدا به معرفی انواع و کاربردهای مختلف اینفوگرافیک ها پرداخته شد و نمونه هایی از اینفوگرافیک های فارسی با کاربردها و رویکردهای مختلف و با تاکید بر حوزه روابط عمومی به نمایش درآمد. در ادامه تکنیک های هشتگانه طراحی و تولید اینفوگرافیک معرفی و ارائه شد و حاضرین در کارگاه به صورت دستی و بر روی کاغذ به طراحی و پیاده سازی اینفوگرافیک (با یک موضوع خاص) پرداختند و در نهایت پیشنهاداتی در راستای رفع مشکلات موجود در طراحی های انجام شده توسط مدرسان ارائه گردید.

برای مشاهده طرح کامل روی تصویر کلیک کنید.
کارگاه کاربردهای اینفوگرافیک در روابط عمومی

» ضمن تشکر از همراهی کلیه مدیران و کارشناسان محترم، بدین وسیله اعلام می نماید که تیم اینفوگرافیک به عنوان نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی در سطح کشور، آمادگی لازم جهت برگزاری کارگاه های آموزشی- تخصصی در زمینه های بصری سازی اطلاعات ، آشنایی با تکنیک ها و انواع اینفوگرافیک ها، با توجه به نیازهای تخصصی سازمان ها،نهاد ها ، صنایع و … را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه ” تماس با ما ” ، با ما در ارتباط باشید.

سفارش طراحی اینفوگرافیک
برچسب ها:

یک دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟