اخبار

کسب دو مقام در جشنواره شکوفا

حضور پررنگ تیم نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی، در دومین جشنواره رسانه های دیجیتال شکوفا، منجر به کسب مقام های دوم و سوم در بخش اینفوگرافیک این جشنواره شد.
دکتر سید محمدهادی ایازی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در جشن اختتامیه دومین جشنواره رسانه های دیجیتال شکوفا بر لزوم مشارکت همگانی شهروندان در تولید محتوای رسانه های دیجیتال تاکید کرد و گفت: ما با اهتمام جدی به مسائل اجتماعی و فرهنگی از طریق فراهم سازی زمینه مشارکت مردم بویژه در عرصه فناوری اطلاعات تمام مسائل شهری را حل کنیم.

به گزارش خبرنگار ستاد خبری جشنواره شکوفا، جشن اختتامیه کانون رسانه های دیجیتال دومین جشنواره شکوفا با حضور دکتر سید محمدهادی ایازی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، دکتر کاوه تیمورنژاد مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری، مسعود سیرتی دبیرمجموعه جشنواره های شکوفا، وحید نوروزی شهردار منطقه ۱۸، برومند نامداری معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه و همچنین شهروندان دارای رتبه های برتر از محلات پایتخت عصر سه شنبه هشتم بهمن ماه ۱۳۹۲ در مجموعه فرهنگی شهید مختار سلیمانی واقع در منطقه ۱۸ شهرداری تهران برگزار شد.

در ادامه دکتر محمود بابایی، دبیرتخصصی کانون رسانه های دیجیتال شهردرای تهران نیز گزارشی از فرایند داوری و مسائل علمی جشنواره به حاضرین ارائه داد و گفت: در دومین جشنواره کانون رسانه های دیجیتال شکوفا از مجموع۴۵۰۰ اثر دریافتی از شهروندان تهرانی، ۶۷۰ اثر در قالب ۹ محور در مرحله اول داوری انتخاب شد که از میان آن ۱۰۷ اثر به بخش نهایی راه یافت و در نهایت ۲۷ اثر به عنوان برترین های پایتخت برگزیده شد.

کسب دو مقام در جشنواره شکوفا

درپایان این مراسم نیز از ۲۷ نفر از شهروندان محلات مختلف به عنوان برگزیدگان پایتخت در بخش کانون رسانه های دیجیتال جشنواره شکوفا با اهدای تندیس، لوح سپاس و جوایز ویژه تقدیر به عمل آمد.

کسب دو مقام در جشنواره شکوفا
سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟