کارگاه‌ها

گزارش رویداد عمومی اینفوگرافیک در دانشگاه صنعتی شریف

پس از انتشار گزارش کارگاه اینفوگرافیک شهرداری مشهد در سال ۹۳ و در ادامۀ انتشار سلسله گزارشات کارگاه ها و سخنرانی های برگزار شده، گزارش سخنرانی عمومی اینفوگرافیک که در ۹ بهمن ماه سال ۹۳ برگزار شده بود را تقدیم می کنیم.
این سخنرانی با همکاری مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و فیدیلیو و توسط نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک فارسی، در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی شریف در روز پنجشنبه مورخ ۹ بهمن ماه ۹۳ از ساعت ۹ الی ۱۲ برگزار گردید.

گزارش کارگاه دانشگاه صنعتی شریف

در این مراسم، ابتدا جناب آقای مهندس تقی آبادی به نمایندگی از مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف، به ارائه سخنرانی با موضوع اهمیت استفاده از رزومه های اینفوگرافیک پرداختند و گزارشی در خصوص دوره پیشرفته اینفوگرافیک که در آبان و آذرماه ۹۳ در این دانشگاه برگزار شده بود، ارائه نمودند. در ادامه، جناب آقای مهندس منصور میرطاهری، موسس نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی، به مدت ۲ ساعت به ایراد سخنرانی با موضوع معرفی اینفوگرافیک، انواع و کاربردهای آن پرداختند و در نهایت، مدیر دپارتمان ایده های نو و خلاقانه این مرجع، با ارائه ای متفاوت و جذاب، به زوایای مهم یک ارائه ایده آل اشاره کردند.
لازم به ذکر است که در این مراسم بیش از ۹۰ نفر از ارگان های دولتی و خصوصی و اساتید و دانشجویان دانشگاه های مختلف، حضور داشتند. در پایان این مراسم، سخنرانان به سئوالات حاضرین، پاسخ دادند.

» ضمن تشکر از همراهی کلیه مدیران، کارشناسان و دانشجویان محترم، بدین وسیله اعلام می نماید که تیم اینفوگرافیک به عنوان نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی در سطح کشور، آمادگی لازم جهت برگزاری کارگاه های آموزشی عمومی و تخصصی در زمینه های طراحی خلاقانه گزارشات سالیانه، مدیریتی و عملکرد، تکنیک های نوین دیداری سازی داده ها و اطلاعات، آشنایی با انواع اینفوگرافیک ها و تکنیک های طراحی آن را با توجه به نیازهای تخصصی سازمان ها، نهادها، صنایع و … را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه ”تماس با ما“، اقدام فرمایید.

سفارش طراحی اینفوگرافیک

۴ دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟