کارگاه‌ها

گزارش کارگاه اینفوگرافیک در اولین کنفرانس ابزار و تکنیک های مدیریت

گزارش کارگاه اولین کنفرانس ابزار و تکنیک های مدیریت

پس از انتشار «گزارش رویداد عمومی اینفوگرافیک در دانشگاه صنعتی شریف» و در ادامۀ انتشار سلسله گزارشات کارگاه ها و سخنرانی های برگزار شده، گزارش کارگاه اینفوگرافیک که در اولین کنفرانس بین المللی ابزار و تکنیک های مدیریت در ۵ و ۶ اسفند ماه سال ۹۳ برگزار شده بود را تقدیم می کنیم.
این کارگاه با همکاری دبیرخانه کنفرانس مذکور و توسط نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک فارسی، در سالن دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران در روز سه شنبه مورخ ۵ اسفند ماه ۹۳ از ساعت ۱۳:۰۰ الی ۱۴:۳۰ برگزار گردید.

1

در این کارگاه، جناب آقای مهندس منصور میرطاهری، موسس نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی، در خصوص اینفوگرافیک و تکنیک های دیداری سازی اطلاعات سخنرانی نموده و با نمایش نمونه ها و پروژه های متعدد اجرا شده در سازمان ها و شرکت های ایرانی، به اهمیت استفاده از اینفوگرافیک ها پرداخته و تاکید نمودند که شرکت‌ها و سازمان‌هایی که با حجم فراوانی از اطلاعات سروکار دارند، نیاز به یک تیم مصورسازی (دیداری سازی) اطلاعات دارند.
لازم به ذکر است که این مرجع به عنوان حامی رسانه ای، خبرها و گزارش های این کنفرانس را قبل و بعد از برگزاری آن، منتشر نموده است.

2

» ضمن تشکر از همراهی کلیه مدیران، کارشناسان و دانشجویان محترم، بدین وسیله اعلام می نماید که تیم اینفوگرافیک به عنوان نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی در سطح کشور، آمادگی لازم جهت برگزاری کارگاه های آموزشی عمومی و تخصصی در زمینه های طراحی خلاقانه گزارشات سالیانه، مدیریتی و عملکرد، تکنیک های نوین دیداری سازی داده ها و اطلاعات، آشنایی با انواع اینفوگرافیک ها و تکنیک های طراحی آن را با توجه به نیازهای تخصصی سازمان ها، نهادها، صنایع و … را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه ”تماس با ما“، اقدام فرمایید.

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟