اخبار

سایت اینفوگرافیک شش ساله شد

نیمه فروردین‌ماه سال ۱۳۹۰ بود که نخستین وب‌سایت تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. از ابتدا سعی داشته ایم تا دانسته‌هایمان را با دیگران به اشتراک بگذاریم و در کنار آن یاد بگیریم؛ به لطف همراهان خوبی چون شما امروز وارد هفتمین سال فعالیت خود شدیم. خوشحالیم که در طول این شش سال به مرجعی برای علاقه‌مندان اینفوگرافیک تبدیل شده‌ایم و مسئولیت ما بیش‌ازپیش سنگین تر شده است.

سایت اینفوگرافیک شش ساله شد

در این شش سال، توجه ویژه‌ای به آموزش و فرهنگ‌سازی داشته‌ایم و در دو سال گذشته، دوره های آموزش آنلاین را توسعه دادیم. در سال ۹۵ توانستیم، ۳۸ کارگاه آموزشی عمومی و تخصصی در حوزه اینفوگرافیک و تکنیک های دیداری سازی داده ها و اطلاعات را با کمک مراکز معتبر علمی، دانشگاه ها و شرکت های معتبر دولتی و خصوصی از جمله: ایرانداک، پژوهشگاه نیرو، بانک های مسکن و تجارت، دانشگاه های تهران، صنعتی شریف، علامه طباطبایی، امیرکبیر، موسسه همشهری، روزنامه دنیای اقتصاد، وزارت راه و شهرسازی، وزارت ورزش و جوانان، وزارت بهداشت و . . . برگزار نماییم.

سایت اینفوگرافیک شش ساله شد

یکی از دیگر از فعالیت‌های اصلی نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک فارسی، طراحی و مشاوره بوده است؛ تاکنون تجربه انجام ۲۰۸ پروژه موفق را داشته‌ایم که برخی از آن‌ها در قسمت پروژه‌ها قابل‌مشاهده است. در حوزه فعالیت‌های برون‌مرزی در سال ۹۵، به پروژه های مشاوره و طراحی اینفوگرافیک برای شرکت رسانه ای IMS (دومین پروژه) و شرکت داروسازی Novartis و . . . می توان اشاره کرد.

سایت اینفوگرافیک شش ساله شد

سایت اینفوگرافیک فارسی به مناسبت آغاز هفتمین سال فعالیت خود و ایجاد ارتباط بیشتر با مخاطبان گرامی، در اردیبهشت ماه سال جاری، به راه اندازی کانال تلگرام به صورت تخصصی در حوزه اینفوگرافیک، اقدام خواهد نمود.

بیان دیدگاه،انتقادها و پیشنهادهای سازنده شما، به ما کمک می‌کند تا در این راهی که شروع کرده ایم، بهتر و مؤثرتر قدم برداریم.
با سپاس فراوان
@تیم اینفوگرافیک فارسی

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟