اخبار

مسابقات سراسری سخن‌رانی شریف

جالب است بدانید دبیرخانه‌ی “مسابقات سراسری سخن‌رانی شریف” به‌دنبال برگزاری موفق “نخستین مسابقه سخن‌رانی سخن‌سواران” که در زمستان سال گذشته و با حضور اساتیدی چون استاد مدقالچی، دکتر فیض بخش، دکتر شیری، رامبد جوان و … اتفاق افتاد و با استقبال بی‌نظیر مخاطبین مواجه شد، در آستانه‌ی برگزاری “دومین مسابقه‌ی سخن‌سواران” می‌باشد.

این مرکز به موازات دوره‌ی دوم این چالش کشوری که در تاریخ ۲۵ اردی‌بهشت برگزار می‌گردد، مسابقه‌ای نیز تحت عنوان ” جشنواره اِلمان‌های گرافیکی مسابقه سخن‌رانی سخن‌سواران ” در دو بخش طراحی پوستر و نشان مسابقه تدارک دیده است تا با برداشتن یک‌گام در حوزه‌ی هنرهای تجسمی در راستای ترویج هر‌چه بیش‌تر اهداف عالیه‌اش در بین سایر اقشار جامعه قدم بردارد.

مسابقات سراسری سخن‌رانی شریف

بدین‌وسیله از تمامی علاقه‌مندان به سخن‌رانی دعوت به عمل می‌آید با مطالعه‌ی آیین‌نامه و ثبت‌نام در وب‌سایت مسابقه، توانایی‌های کلامی خود را در بوته‌ی آزمایش بگذارند. آن دسته از افراد نیز که متقاضی شرکت در جشنواره‌ی طراحی المان‌های گرافیکی مسابقه می‌باشند می‌توانند با مراجعه به آیین‌نامه‌ی مختص این جشنواره‌، جزییات مرتبط با شرکت در آن را ملاحظه فرمایند.

همچنین دبیرخانه مسابقه سخنرانی شریف در جستجوی یافتن بهترین شعار متناسب با اهداف مسابقه، از افراد خلاق و علاقه‌مند دعوت می‌نماید با ارسال شعار پیشنهادی خود به ایمیل مسابقه (sokhansavaran+slogan@gmail.com) در این حرکت همراه ما باشید. به بهترین شعار بلیط شرکت رایگان در مسابقه اهدا خواهد شد.

بدین وسیله از تمامی اعضای خلاق وب سایت «نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی» دعوت می شود در این رقابت‌ها شرکت نمایند.

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟