کارگاه‌ها

فراخوان دوره آموزشی Prezi و تکنیک های ارائه موثر داده ها و اطلاعات

فراخوان دوره آموزشی Prezi و تکنیک های ارائه موثر داده ها و اطلاعات

به استحضار می رساند، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، در خرداد ماه سال ۹۶ با همکاری نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی، ۱ دوره آموزشی در حوزه اینفوگرافیک و روش های نوین دیداری سازی داده ها و اطلاعات را برگزار می نماید.

  • عنوان دوره : Prezi و تکنیک های ارائه موثر داده ها و اطلاعات
  • زمان : ۴ ساعت (از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰) – سه شنبه ۹ خرداد ماه ۹۶
  • مکان : تهران – خیابان انقلاب – چهارراه فلسطین – شماره ۱۰۹۰ – ساختمان آموزش – پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)

محتوای دوره :

– مقدمه
– کار با Prezi
– معرفی ویژگی های Prezi
– استفاده از فضاهای کاری
– کار با قالب ها و تم ها
– نحوه اضافه کردن متن

– ترفندهای اضافه کردن متون فارسی
– کار با مسیردهی
– نحوه ساخت انیمیشن
– انواع فایل های خروجی
– ارائه سناریو و ایده پردازی برای محتوا
– معرفی سایر ابزارها و نرم افزارهای ارائه مطلب

تمامی شرکت کنندگان و سازمان‌ها، از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند و دانش‌پذیران در پایان دوره، گواهی نامه معتبر از این پژوهشگاه دریافت خواهند کرد.
برای دریافت هر گونه اطلاعات بیشتر می توانید با بخش مدیریت آموزش ایرانداک، شماره تلفنهای ۶۶۹۵۱۴۰۴ و یا ۶۶۴۹۴۹۸۰، داخلی های۳۵۰ ،۲۴۸ و ۳۵۲۲۲ تماس حاصل فرمایید.
لازم به ذکر است که پیش از این و طی دو سال گذشته، ۲۵ دوره آموزشی اینفوگرافیک (مقدماتی و پیشرفته) توسط تیم اینفوگرافیک در ایرانداک برگزار گردیده است و طی شش سال گذشته تاکنون در مجموع ۱۲۲ دوره و کارگاه آموزشی در حوزه اینفوگرافیک و تکنیک های دیداری سازی داده ها و اطلاعات به صورت عمومی و سفارشی توسط این مرجع در سطح کشور برگزار شده است.

ثبت نام در دوره

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟