کارگاه‌ها

کارگاه اینفوگرافیک در همایش مدیران فناوری اطلاعات

دبیرخانه «همایش مدیران فناوری اطلاعات» از اواخر سال ۱۳۹۱ با هدف بسترسازی در زمینه فناوری اطلاعات در جهت به اشتراک گذاشتن دستاوردهای مراکز علمی کشور و پیشرفت روزافزون فناوری اطلاعات در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران ایجاد شد.
برگزاری همایشهای سالانه فناوری اطلاعات، کارگاه‌های علمی، انتخاب دستاوردهای برتر و تقدیر از مراکز علمی برگزیده و فعالیت مستمر سایت اطلاع‌رسانی دبیرخانه، از جمله وظایف این دبیرخانه است.

در این راستا، «نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی»، با همکاری دبیرخانه این همایش و پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی «آشنایی با انواع اینفوگرافیک و نقش تاثیرگذار آن در مدیریت اطلاعات» می نماید.
کارگاه یادشده در حاشیه دومین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ در محل دبیرخانه دائمی همایش برگزار می‌شود.

کارگاه اینفوگرافیک در همایش مدیران فناوری اطلاعات

اهداف برگزاری کارگاه به این شرح است:

– ایجاد توانایی در مخاطبان به منظور شناسایی کاربردها و استفاده از اینفوگرافیک در راستای وظایف کاری؛

– تسهیل در امر تصمیم‌سازی برای مدیران ارشد و میانی با استفاده از اینفوگرافیک ها؛

– آشنایی با تکنیکهای ارائه گزارشات علمی، عملکرد، مدیریتی، آماری و . . . با بهره‌گیری از اینفوگرافیک ها و شیوه‌های نوین بصری‌سازی داده‌ها و اطلاعات در بسترهای مختلف.

علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به صفحه این کارگاه در وب سایت همایش مراجعه کنند.
.
.

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟