کارگاه‌ها

گزارش کارگاه دانشگاه صنعتی شریف

کارگاه آموزشی مقدماتی با موضوع اینفوگرافیک در زمستان ۹۲ در سالن کنفرانس جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، برگزار گردید. لازم به توضیح است که گروه مدرسان «نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی» با همکاری کانون فیلم و عکس علمی و صنعتی دانشگاه صنعتی شریف، به برپایی این کارگاه آموزشی در تاریخ ۲۹ بهمن ماه ۹۲ به مدت ۴ ساعت اقدام نموده اند.

گزارش کارگاه دانشگاه صنعتی شریف

در این کارگاه، ابتدا به معرفی واژه اینفوگرافیک، تاریخچه بصری سازی داده ها و اطلاعات و کاربردهای مختلف آن پرداخته شد. در ادامه ساختار و انواع مختلف اینفوگرافیک ها با ذکر نمونه های متعدد بومی و ویدئوهای گوناگون، مورد بحث قرار گرفت. پس از آن دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و سایر شرکت کنندگان در کارگاه با فرایند طراحی اینفوگرافیک های ایستا آشنا شدند و پس از انتخاب یکی از موضوعات پیشنهادی، به صورت عملی شروع به ایده پردازی و طراحی نمودند و سپس آثار طراحی شده به نمایش درآمد و توسط مدرسان و همچنین شرکت کنندگان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

گزارش کارگاه دانشگاه صنعتی شریف

درانتها، تکنیک های هشت گانه طراحی و تولید اینفوگرافیک، مورد بحث قرار گرفت و اینفوگرافیک های پویا، تعاملی و فیزیکی با نمایش نمونه های مختلف داخلی و خارجی به مخاطبان معرفی شدند.

گزارش کارگاه دانشگاه صنعتی شریف
گزارش کارگاه دانشگاه صنعتی شریف
سفارش طراحی اینفوگرافیک

یک دیدگاه

  • سلام
    لطفا به جای گزارش کارگاهها آموزش طراحی اینفوگراف بذارید
    ما دستمون به هیچ جا بند نیست و نمی تونیم برای یه کارگاه سفر کنیم به شهر دیگه
    حداقل آموزشها رو توی سایت برای فروش هم بذارید خوبه و ما می تونیم استفاده کنیم

    با تشکر

دیدگاه شما چیست؟