کارگاه‌ها

گزارش کارگاه در کنفرانس آموزش الکترونیکی

همزمان با برگزاری هشتمین کنفرانس ملی و پنجمین کنفرانس بین المللی یادگیری و آموزش الکترونیکی ICELET2014، تیم اینفوگرافیک ، اقدام به برپایی کارگاه آموزشی در تاریخ ۶ اسفندماه ۱۳۹۲ ، با عنوان “نقش تأثیرگذار اینفوگرافیک ها در یادگیری و آموزش الکترونیکی” نمود.
در این کارگاه، ابتدا به معرفی واژه اینفوگرافیک، تاریخچه بصری سازی داده ها و اطلاعات و کاربردهای مختلف آن پرداخته شد. در ادامه ساختار و انواع مختلف اینفوگرافیک ها با ذکر نمونه های متعدد بومی و ویدئوهای گوناگون، با تاکید بر یادگیری و آموزش الکترونیکی مورد بحث قرار گرفت. پس از آن، تکنیک های هشت گانه طراحی و تولید اینفوگرافیک، مورد بحث قرار گرفت و اینفوگرافیک های پویا، تعاملی و فیزیکی با نمایش نمونه های مختلف داخلی و خارجی به مخاطبان معرفی شدند. در ادامه مدرسان کارگاه به سئوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند و در نهایت مستندات ارائه شده در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.

گزارش کارگاه در کنفرانس آموزش الکترونیکی

» ضمن تشکر از همراهی کلیه مدیران و کارشناسان محترم، بدین وسیله اعلام می نماید که تیم اینفوگرافیک به عنوان نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی در سطح کشور، آمادگی لازم جهت برگزاری کارگاه های آموزشی- تخصصی در زمینه های بصری سازی اطلاعات ، آشنایی با تکنیک ها و انواع اینفوگرافیک ها، با توجه به نیازهای تخصصی سازمان ها،نهاد ها ، صنایع و … را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه ” تماس با ما “ ، با ما در ارتباط باشید.
.
.

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟