فناوری اطلاعات

میانبرهای شبکه‌های اجتماعی

اگر به تازگی وارد فضای شبکه‌های اجتماعی شده‌اید و یا تصمیم دارید جدی تر از قبل کار خود در فضای دیجیتال را دنبال کنید، باید با اطلاعات کلی ولی بسیار مهم در این حیطه آشنایی داشته‌ باشید.
در مرحله اول شاید کار با شبکه‌های اجتماعی به نظر بسیار راحت باشد، اما در عمل اگر خواهان گرفتن نتیجه و انجام کاری مفید در این زمینه هستید، باید بدانید که تنها ارسال پست، آن هم به هر شکلی که مایل هستید شما را به نتیجه دلخواه نخواهد رساند. در این راستا یکی از مهم‌ترین نکته‌هایی که بسیار حائز اهمیت است زمان ارسال پست در این شبکه‌هاست. قبلا نیز در این اینفوگرافیک، ساعات ارسال پست را برایتان شرح داده بودیم و در اینفوگرافیک دیگری در خصوص تعداد پست های ایده آل در رسانه های اجتماعی توضیحاتی ارائه شده بود، اما در این مطلب، روزهایی که پست شما بازخورد بیشتری دارد را هم خواهیم دید.
یکی دیگر از مسائلی که بسیاری از افراد به آن توجه نمی‌کنند استفاده از ابزارهای کمکی مربوط به هریک از شبکه‌های اجتماعی است. این ابزارها به شما این امکان را می‌دهند تا هرچه بهتر و کاربردی تر در فضای دیجیتال فعالیت داشته‌ باشید. در این اینفوگرافیک اطلاعات جامعی درباره میانبرهای شبکه‌های اجتماعی خواهید خواند.

اینفوگرافیک میانبرهای شبکه‌های اجتماعی

سفارش طراحی اینفوگرافیک

یک دیدگاه

  • با سلام. آیا انتخاب بهترین روز های هفته برای ارسال پست، بر اساس تعطیلات آخر هفته کشورهای خارجی (شنبه و یکشنبه) محاسبه شده است؟ اگر جواب مثبت است، آیا میتوان همین نتیجه گیری را بر اساس تعطیلات کشور خودمان شیفت داد؟ مثلا پنجشنبه بجای شنبه

دیدگاه شما چیست؟