کارگاه‌ها

فراخوان کارگاه اینفوگرافیک و کاربرد آن در سازمان ها

مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران با سی و یک سال سابقه فعالیت آموزشی با برگزاری بیش از ۲۹۵۰۰ دوره و سمینار آموزشی و آموزش حدود ۶۰۰ هزار نفر از شاغلین سازمانها و صنایع، اینک با هدف پاسخگویی به نیازهای آموزشی دستگاه های اجرایی، سازمانها و شرکت ها در خصوص دیداری سازی داده ها و اطلاعات و اهمیت آن در ارایه گزارشات (عملکرد، مدیریتی، آماری و …)، یادگیری و آموزش و همچنین انتقال مفاهیم پیچیده در قالبی ساده، تاثیرگذار و در کوتاه ترین زمان ممکن، با همکاری نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک فارسی، مجموعه آموزش های مرتبط با اینفوگرافیک را ارائه می نماید. در این راستا و به منظور آشنایی هر چه بیشتر مدیران سازمان ها و شرکت ها، اقدام به برگزاری کارگاه های تخصصی در این زمینه می نماید.
بدینوسیله از مدیران محترم منابع انسانی، روابط عمومی، آموزش، برنامه ریزی و استراتژی دستگاه ها، سازمان ها و شرکت ها دعوت می­ نماید که به عنوان مهمان روز چهارشنبه مورخ ۲۹ شهریور ماه ۹۶ از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ در سمینار آموزشی”اینفوگرافیک و دیداری سازی داده ها و کاربرد آن در سازمان ها” حضور یابند.

پوستر کارگاه اینفوگرافیک و کاربرد آن در سازمان ها

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های ۹-۸۸۳۱۰۱۱۳ (داخلی ۲۰۴) تماس حاصل گردد.

مکان: تهران-خیابان کریم خان زند-خیابان ایرانشهرشمالی-نبش کوچه یگانه-ساختمان شماره ۲۳۳-مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران-سالن سمینار

زمان: چهارشنبه ۲۹ شهریورماه ۹۶ – از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟