اخبار

دوره آموزشی آنلاین «فرمت های رایج تصویری»

پس از انتشار اولین مجموعه از دوره های آموزشی اینفوگرافیک که توسط مدرسان نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک فارسی و با همکاری سایت فراگیری آنلاین یادآپ منتشر شد، در ادامه دوره آموزشی آنلاین «فرمت های رایج تصویری» با ارائه خانم معصومه ملزم شریف لو (از مدرسان این مرجع) تقدیم می گردد.
وقتی بخواهید از تصاویر، عکس‌ها و نقاشی‎ها در طراحی‌های خودتان استفاده کنید و یا آنها را در سایتی آپلود کنید، آشنایی با ویژگی‌ها و کاربرد فرمت‌های تصاویر بسیار برای موفقیت‌تان مفید خواهد بود. شما حتی اگر بهترین تصاویر را نیز در دسترس داشته باشید ولی آنها را با فرمت نادرستی ذخیره کنید، کیفیت تصاویر خود را از دست می دهید و یا قادر به آپلود تصویرتان نخواهید بود. فرمت‌های تصاویر زیادی وجود دارد که در این آموزش به بررسی ویژگی‌ها و کاربرد فرمت‌های رایج و پرکاربرد تصاویر می‌پردازیم و بعد در ادامه به دلیل اینکه در ذکر ویژگی‌های یک فرمت به مدهای رنگی اشاره شده است، ویژگی‌ها و تفاوت مدهای رنگی را نیز بررسی می‌کنیم. و سپس به بررسی ویژگی‌های تصاویر برداری و پیکسلی پرداخته و با روش‎های تبدیل تصاویر پیکسلی به برداری نیز آشنا می‌شوید و در انتها، روش‌های تبدیل فرمت‌ها به یکدیگر را نیز بررسی می‌کنیم.

دوره آموزشی آنلاین «فرمت های رایج تصویری»

حاصل دوره

  • آشنایی با ویژگی‌ها و کاربرد فرمت‌های رایج تصاویر؛
  • آشنایی با ویژگی‌ها و کاربرد مدهای رنگی RGB و CMYK؛
  • آشنایی با ویژگی‌های تصاویر برداری و پیکسلی؛
  • روش‌های تبدیل تصاویر پیکسلی به برداری (با کمک نرم‌افزار‌های ایلاستریتور و فتوشاپ و معرفی سایتی برای تبدیل تصاویر پیکسلی به برداری به صورت آنلاین و بدون استفاده از نرم‌افزار خاصی)؛
  • بررسی روش‌های تبدیل فرمت تصاویر به یکدیگر.

لازم به ذکر است که این دوره با همکاری فرانش منتشر شده است.
منتظر نظرات و پیشنهادات تان جهت ادامه این مسیر هستیم . . .

مشاهده و شرکت در دوره آموزشی

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟