کارگاه‌ها

فراخوان دو کارگاه آموزشی اینفوگرافیک در ایرانداک – آذر ۱۳۹۶

به استحضار می رساند، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، در آذرماه سال ۹۶ با همکاری نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی، ۲ دوره آموزشی در حوزه اینفوگرافیک و روش های نوین دیداری سازی داده ها و اطلاعات را برگزار می نماید. این دو دوره، ویژه پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات است که ظرفیت آن محدود بوده و امکان حضور به صورت آزاد نیز در آن وجود دارد.

فراخوان دو کارگاه آموزشی اینفوگرافیک در ایرانداک – آذر 1396

۱- عنوان کارگاه: اینفوگرافیک و تکنیک های نوین دیداری سازی داده ها و اطلاعات (مقدماتی)

  • زمان : ۹ ساعت (از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۳۰) – شنبه ۱۱ آذر ماه ۹۶
  • مکان : تهران – خیابان انقلاب – چهارراه فلسطین – شماره ۱۰۹۰ – ساختمان آموزش – پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)

اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کارگاه مقدماتی

۲- عنوان کارگاه: اینفوگرافیک و تکنیک های نوین دیداری سازی داده ها و اطلاعات (پیشرفته)

  • زمان : ۹ ساعت (از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۳۰) – یکشنبه ۱۲ آذر ماه ۹۶
  • مکان : تهران – خیابان انقلاب – چهارراه فلسطین – شماره ۱۰۹۰ – ساختمان آموزش – پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)

اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کارگاه پیشرفته

برای دریافت هر گونه اطلاعات بیشتر می توانید با بخش مدیریت آموزش ایرانداک، شماره تلفنهای ۶۶۹۵۱۴۰۴ و یا ۶۶۴۹۴۹۸۰، داخلی های۳۵۰ ،۲۴۸ و ۳۵۲ تماس حاصل فرمایید.
لازم به ذکر است که پیش از این و طی سه سال گذشته، ۲۷ دوره آموزشی اینفوگرافیک (مقدماتی و پیشرفته) توسط تیم اینفوگرافیک در ایرانداک برگزار گردیده است و طی شش سال گذشته تاکنون در مجموع ۱۳۸ دوره و کارگاه آموزشی در حوزه اینفوگرافیک و تکنیک های دیداری سازی داده ها و اطلاعات به صورت عمومی و سفارشی توسط این مرجع در سطح کشور برگزار شده است.

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟