همکاران

تقاضای رو به رشد حوزه سلامت

بر اساس اطلاعات منتشر شده در ۵ سال آینده مراجعه به پزشک از شکل سنتی خود به سمت و سوی اینترنتی شدن پیش می‌رود و ورود شرکت‌های بزرگ به صنعت پایش سلامت نه تنها تایید کننده این آمار است بلکه بر روی آن تاثیر مثبت بسزایی خواهد داشت.
این ابزارهای پایش سلامت قبل از اینکه فرد به دکتر احساس نیاز پیدا کند به این نیاز ضروری پی برده و در صورت نیاز با دکتر مربوطه زمان ملاقات را هماهنگ خواهند کرد و بوسیله موبایل یا ساعت هوشمند شما زمان ملاقات را به شما یادآوری خواهند کرد. عرضه این ابزارها مدتی است شروع شده است و به زودی وارد فاز جدیدی از تولید می‌شوند که زندگی تمامی افراد جامعه را تحت شعاع قرار خواهند داد.
با توجه به سرعت ورود و رشد ابزارهای الکترونیکی در ایران پیش بینی می‌شود این جنبش در ایران نیز همراه با سایر کشورها شروع شود، اما برای تکمیل این اکوسیستم حلقه‌های محلی مورد نیاز است که نیاز به دانش و اطلاعات محلی و شاخص‌های فرهنگی آن منطقه دارد. از طرفی تحقیقات و تجربه‌های شخصی بسیاری مطرح می‌کنند که سیستم‌های بهداشت و درمان و فرهنگ ایرانیان شباهت‌های ملموسی با کشورهای پیشرفته دارد.
وبسایت پزشک خوب بر اساس این روند پزشکی هوشمند و نیز آمار ایرانی شده‌ی مورد نیاز مثل اینفوگرافیک زیر در تلاش است این حلقه‌ی مفقود شده را برای تکمیل اکوسیستم سلامت در ایران ایجاد نماید. با استفاده از بستر تکنولوژیک ایجاد شده توسط پزشک خوب پزشکان و بیماران می‌توانند تعامل بهتری داشته باشند.

منبع: http://blog.pezeshkekhoob.com

برای مشاهده در ابعاد بزرگتر، روی تصویر کلیک کنید.
اینفوگرافیک - تقاضای رو به رشد حوزه سلامتاینفوگرافیک – تقاضای رو به رشد حوزه سلامت
سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟