اخبار

پویش هفته محیط زیست شریف

دانشگاه صنعتی شریف ویژه برنامه‌ای ترویجی با عنوان «هفته ی محیط زیست» را جهت اشاعه فرهنگ محیط زیستی و آموزش و ایجاد بسترهای ارتباطی و علمی برای دانشجویان و سایر اقشار جامعه برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی این دانشگاه؛ گروه دوستداران محیط زیست دانشگاه شریف به مناسبت هفته‌ی محیط زیست ویژه برنامه‌ای با هدف آموزش و ترویج فرهنگ در حوزه‌های آب، مصرف گرایی، پلاستیک و فلسفه محیط زیست برگزار خواهد کرد.

پویش هفته محیط زیست شریف

بنابراین گزارش؛ پویش هفته محیط زیست یک برنامه فرا دانشگاهی است که در آن گروه دوستداران محیط زیست دانشگاه صنعتی شریف با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه، سازمان‌ها و فعالان فرهنگی چون گروه بام، انجمن طرح سرزمین، نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک فارسی، دفتر توسعه پایدار امیرکبیر، انجمن علمی دانشکده مهندسی انرژی، انجمن فارغ التحصیلان، شرکت کنترل کیفیت هوا و . . . کمپین یک هفته‌ای را با هدف آموزش و ترویج فرهنگ در حوزه‌های آب، مصرف گرایی، پلاستیک و فلسفه محیط زیست به مدت ۴ روز در تاریخ ۲۶ تا ۲۹ مهرماه سال جاری از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۶ بعد از ظهر، برگزار می‌کند.

پویش هفته محیط زیست شریف

گفتنی است؛ این برنامه با ایجاد فضای نمایشگاهی و بسترهای گفتگو، برگزاری نشست‌های تخصصی – علمی، مسابقه و سخنرانی افراد مشهور، متخصصان و فعالان محیط زیست قصد بر اشاعه فرهنگ محیط زیستی و آموزش و ایجاد بسترهای ارتباطی و علمی برای دانشجویان و سایر اقشار جامعه را دارد.
.

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟