پروژه ها علمی و فرهنگی

نهمین جشنواره فیلم ۱۰۰ ثانیه ای

فیلم ۱۰۰ فیلم است؛ نه تیزر تبلیغاتی است، نه نماهنگ و نه بخشی از یک فیلم بلند. زمان آن از ابتدا تا پایان تیتراژ، ۱۰۰ ثانیه است و می تواند داستانی، مستند یا پویانمایی باشد. یک فیلم ۱۰۰ ثانیه ای به سبب مدت زمان بسیار کوتاه می تواند رسانه ای مناسب برای انتقال مفهوم و پیام باشد. این رسانه مطابق با ساختارهای کشور ما و نیازمندی های دو رسانه تلویزیون و سینما می تواند برای نمایش در هر یک از این دو مناسب باشد. ایجاز و خلاقیت دو عنصری هستند که یک فیلم ۱۰۰ ثانیه ای را درخشان و قابل تامل می سازند.
در دنیای کنونی ابزارهای انتقال پیام افزایش یافته اند و دسترسی به آن ها سهولت بسیاری یافته است. فیلم ۱۰۰ می تواند رسانه ای نو و مناسب برای ابزارهای جدید باشد، گوشی های تلفن همراه، تلویزیون های شهری، تلویزیون های نصب شده در ایستگاه های مترو، فروشگاه ها و بانک ها، دنیای مجازی و اینترنت، همه و همه می توانند محلی برای نمایش این گونه از فیلم ها باشد.
اینفوگرافیک زیر جهت معرفی بخش های مختلف نهمین جشنواره بین المللی فیلم ۱۰۰ ثانیه ای، به سفارش حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و توسط تیم اینفوگرافیک طراحی و پیاده سازی شده است.

برای مشاهده طرح کامل روی تصویر کلیک کنید.
اینفوگرافیک - نهمین جشنواره بین المللی فیلم 100 ثانیه ای

 

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟