کارگاه‌ها

گزارش کارگاه در دانشگاه صنعتی اصفهان

همزمان با برگزاری پانزدهمین نشست شورای روابط عمومی دانشگاه های منطقه ۳ کشور، تیم اینفوگرافیک، اقدام به برپایی کارگاه آموزشی در تاریخ ۱۲ شهریورماه ۱۳۹۳ ، با عنوان «اینفوگرافیک، کاربردها و تکنیک های بصری سازی و ارائه اطلاعات» نمود.

گزارش کارگاه در دانشگاه صنعتی اصفهان

در این کارگاه، ابتدا به معرفی واژه اینفوگرافیک، تاریخچه بصری سازی داده ها و اطلاعات و کاربردهای مختلف آن پرداخته شد. در ادامه ساختار و انواع مختلف اینفوگرافیک ها با ذکر نمونه های متعدد بومی و ویدئوهای گوناگون، مورد بحث قرار گرفت. پس از آن، تکنیک های هشت گانه طراحی و تولید اینفوگرافیک، مورد بحث قرار گرفت و اینفوگرافیک های پویا، تعاملی و فیزیکی با نمایش نمونه های مختلف داخلی و خارجی به مخاطبان معرفی شدند.

گزارش کارگاه در دانشگاه صنعتی اصفهان

پس از آن شرکت کنندگان در کارگاه با فرایند طراحی اینفوگرافیک های ایستا آشنا شدند و پس از انتخاب یکی از موضوعات پیشنهادی، به صورت عملی شروع به ایده پردازی و طراحی نمودند و سپس آثار طراحی شده به نمایش درآمد و توسط مدرسان و همچنین شرکت کنندگان مورد نقد و بررسی قرار گرفت. در ادامه مدرسان کارگاه به سئوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند و در نهایت مستندات ارائه شده در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.

گزارش کارگاه در دانشگاه صنعتی اصفهان

لازم به توضیح است، این کارگاه با حضور مدیران روابط عمومی دانشگاه های منطقه ۳ کشور در مجتمع آموزشی فرهنگی اردیبهشت دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد. شایان ذکر است: شورای روابط عمومی دانشگاه های منطقه ۳ کشور شامل دانشگاه های صنعتی اصفهان، کاشان، اصفهان، یزد، هنراصفهان، شهرکرد، اراک، صنعتی اراک، قم، اردکان، حضرت معصومه (س) قم، تفرش، صنعتی قم، آیت ا… حائری میبد، مرکز آموزش عالی شهرضا، و دانشکده فنی مهندسی گلپایگان می باشد.
.

سفارش طراحی اینفوگرافیک

یک دیدگاه

  • با سلام و خسته نباشید .
    بعد از اینکه دلم خیلی سوخت . می خواستم بگم.آخه کارگاه به این مفیدی به درد مدیران روابط عمومی می خوره . بهتر نبود برای روابط عمومی تشکل ها یا .طراحان مجموعه های فرهنگی برگزار می شد حالا حداقل یه فیلمی صوتی چیزی می گزاشتید.از کارگاه استفاده کنیم .

دیدگاه شما چیست؟