اخبار کارگاه‌ها

کنفرانس بین المللی ابزار و تکنیک های مدیریت

آشنایی با رویکردهای نوین در علوم مختلف، بیش از هر زمان دیگری احساس می شود و این ضرورت در تخصص های مربوط به مدیریت به عنوان سکان تحول اداری و سازمانی، محسوس تر است. در دو دهه اخیر، شاهد بروز و ظهور بی وقفه تعداد زیادی ابزارها و تکنیک های مدیریتی مانند برنامه ریزی استراتژیک، مدیریت دانش، مهندسی مجدد، ایزو، مدیریت ارتباط با مشتری، برنامه ریزی منابع سازمان و . . . ،در حوزه های اطلاعاتی و ارتباطی مدیریت، منابع انسانی، بازاریابی، تولید، مالی، مدیریت استراتژیک، پردازش داده ها، مدیریت تغییر و وب و شبکه های اجتماعی بوده ایم. اما ابهام و سردرگمی سطوح مختلف مدیریت سازمان ها در بکارگیری تکنیک های مدیریت چالشی جدی فرا روی سازمان ها به شمار می رود که نیاز به مداقه و قلم فرسایی اساتید و نخبگان حوزه مدیریتی در کشور دارد.

در همین راستا «کنفرانس بین المللی ابزار و تکنیک های مدیریت» با همکاری و تجمع دانشگاهیان و صاحبنظران و اساتید، فرصتی مغتنم به منظور معرفی ابزارها و تکنیک های نوین مدیریت و نمایش کارکردهای آن برای سازمان ها فراهم نموده است، تا با ترغیب صاحب نظران و پژوهشگران حوزه علوم مدیریت جهت ارائه دستاوردهای علمی مرتبط، به بهبود نظام مدیریتی کشور و استفاده به جا و بهینه از ابزارهای نوین در سازمان ها کمک نماید. حضور و حمایت مهمترین انجمن ها و سخنرانان مطرح حوزه مدیریت در کشور نیز بر غنای علمی و اجرایی آن افزوده است.
این کنفرانس در روزهای ۵ و ۶ اسفندماه در مرکز همایش های دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

کنفرانس بین المللی ابزار و تکنیک های مدیریت

 
به استحضار می رساند که «نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک فارسی» با همکاری دبیرخانه این کنفرانس، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی «اینفوگرافیک و تکنیک های بصری سازی اطلاعات» می نماید. جهت ثبت نام و شرکت در این کنفرانس، از اینجا اقدام نمایید.

» توجه: هزینه ثبت نام در این کنفرانس شامل شرکت در همه سالن های مقالات، سخنرانی ها، سمینارها و کارگاه های آموزشی، موردکاوی ها و تجارب کنفرانس، بسته‌ی آموزشی کنفرانس شامل کیف، مجموعه مقالات کنفرانس، گواهی شرکت در کنفرانس، گواهینامه های آموزشی و سایر موارد جنبی، همچنین پذیرائی (ناهار و میان وعده) طی برگزاری کنفرانس می باشد.
.
.

سفارش طراحی اینفوگرافیک

دیدگاه شما چیست؟