calendar-featured

رویدادها

مصورسازی داده‌ها و اطلاعات به قدری اهمیت و گسترش یافته است که هر ماه چند همایش، نشست و کارگاه آموزشی در سرتاسر دنیا برگزار می‌شود. یکی از رسالت‌های نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک به زبان فارسی، اطلاع رسانی و معرفی این رویدادها است. در لیست زیر می‌توانید تقویم رویدادهای این حوزه را در داخل و خارج از کشور مشاهده نمایید. اگر شما هم رویدادی مرتبط با دیداری سازی داده‌ها و اینفوگرافیک ها می‌شناسید ارسال نمایید تا این لیست تکمیل شود.
+ اضافه کردن یک رویداد جدید

لطفا صبر کنید
 • icon

  ONA 2016

  15 تا ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۶
  انجمن اخبار آنلاین به منظور اشتراک ایده ها و شکل دهی به رسانه های آینده، خبرنگاران، روزنامه نگاران، طراحان، مدیران، پژوهشگران و دانشجویان را در دنور آمریکا گردهم می آورد.
  بیشتر بدانید

 • icon

  NACIS 2016

   ۱۹ تا ۲۲ اکتبر ۲۰۱۶
  سی وششمین نشست سالانه انجمن کارتوگرافی آمریکای شمالی با حضور نمایندگان دولتی، متخصصان، پژوهشگران و دانشجویان در کلورادو آمریکا برگزار می گردد.
  بیشتر بدانید

 • icon

  Big Data Week 2016

   ۲۷ اکتبر ۲۰۱۶
  بازیگران و نقش آفرینان حوزه داده های حجیم در حوزه های مالی، بهداشت، بیمه، کسب و کار، سرگرمی، سفر، اینترنت اشیاء و … به مدت یک هفته در لندن پایتخت انگلستان گردهم می آیند.
  بیشتر بدانید

 • icon

  Kantar Information is Beautiful Awards 2016

  ۲ نوامبر ۲۰۱۶
  مراسم اهدای پنجمین دوره جایزه Kantar Information is Beautiful در ۲ نوامبر سال ۲۰۱۶ به برترین طراحان اینفوگرافیک و دیداری سازی داده و اطلاعات، اهدا خواهد شد. این جایزه در سال ۲۰۱۲ توسط دیوید مک کندلس (روزنامه نگار و موسس Information is Beautiful) و با همکاری عزیز کامی (مدیر Kantar) پایه گذاری شده است.
  بیشتر بدانید

 • icon

  Tableau Conference 2016

   ۷ تا ۱۱ نوامبر ۲۰۱۶
  هزاران نفر از سراسر دنیا در نهمین کنفرانس tableau به منظور به اشتراک گذاشتن تجربیات خود در آستین تگزاس کشور آمریکا گرد هم می آیند.
  بیشتر بدانید

+ اضافه کردن یک رویداد جدید
لطفا صبر کنید